Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Βόλος με γκολ του Μπαρτόλο πήρε ισοπαλία 1-1 από τον Παναθηνα’ι’κό στο ΟΑΚΑ.Ο Παναθηνα’ι’κός προηγήθηκε με γκολ του Καρλίτος ένα λεπτό μετά την απόκρουση πέναλτι από τον Γκαραβέλη που εκτέλεσε επίσης ο Καρλίτος,όμως ο Βόλος είπε την τελευταία του λέξη στις καθυστερήσεις με σουτ του Μπαρτόλο που μπήκε αλλαγή στο παιχνίδι και το έκρινε.Η ομάδα του Βόλου παρέμεινε,έτσι,αήττητη σε τρεις αγώνες που έδωσε εκτός έδρας αποδεικνύοντας ότι απόλυτα δίκαια βρίσκεται στις υψηλές θέσεις του βαθμολογικού πίνακα της σούπερ λιγκ.                                                                                                                                                           Νίκος   Βητσόπουλος

Προηγούμενο άρθροΈκπληξη από την Έιμπαρ, 1-0 τη Σεβίλλη