Πρώτη καταχώρηση: Παρασκευή, 17 Μαρτίου 2023, 01:16

Στο Λονδίνο διεξήχθη το «θρίλερ» της φάσης των «16» του Europa League, υπο το βλέμμα της Celebrity Κιμ Καρντάσιαν! Η Σπόρτινγκ Λισαβόνας πήρε την πρόκριση στα πέναλτι (5-3) επί της Άρσεναλ, μετά από 120΄ λεπτά ισοπαλίας (1-1).

Το ματς «σημάδεψε» το απίστευτο γκολ του Πέδρο Γκονσάλβες από το κέντρο του γηπέδου, ενώ η Άρσεναλ είχε δοκάρι στο 97΄ με τον Τροσάρ και έχασε μεγάλες ευκαιρίες προς το τέλος της παράτασης, με τον τερματοφύλακα των Πορτογάλων Αντάν, να πραγματοποιεί φανταστικές αποκρούσεις, όπως άλλωστε έκανε και στο κρίσιμο τελευταίο πέναλτι των «κανονιέρηδων», με εκτελεστή τον Μαρτινέλι.

Τελευταία ενημέρωση: Παρασκευή, 17 Μαρτίου 2023, 01:21

Προηγούμενο άρθροΠαγκόσμια Ημέρα Ύπνου: Κατά 2 ώρες μειώθηκε η μέση διάρκεια ύπνου στο δυτικό κόσμο
Επόμενο άρθροΚατώτατος μισθός: Πόσο θα αυξηθεί – Αποκάλυψη Χατζηδάκη ενόψει των αυριανών ανακοινώσεων