Πρώτη καταχώρηση: Δευτέρα, 6 Ιουλίου 2020, 17:21

Οι αποφάσεις του Κομίνη στο χθεσινό ντέρμπι επέφεραν την έντονη αντίδραση των ανθρώπων του Παναθηναϊκού, οι οποίοι μάλιστα εξέδωσαν και ανακοίνωση διαμαρτυρίας στο ημίχρονο του παιχνιδιού.

Μετά τον καταλογισμό του πέναλτι-εφεύρεση που έδωσε ο Έλληνας ρέφερι, ο τερματοφύλακας των «πράσινων» υπήρξε… προφητικός.

Κι αυτό γιατί η κάμερα τον έπιασε πριν την εκτέλεση του Βαλμπουεά ν’ απευθύνεται στον διαιτητή και να του λέει: «Θα το πιάσω, μην δώσεις επανάληψη».

Και όντως ο γκολκίπερ του τριφυλλιού μάντεψε τη σωστή γωνία και αποσόβησε το 0-1 στο ΟΑΚΑ.

Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα, 6 Ιουλίου 2020, 17:27

Προηγούμενο άρθροΜε είχε βάλει στη γωνία του ασανσέρ και με χτυπούσε, με κλωτσιές και μπουνιές
Επόμενο άρθροΈνταξη του “Ηρακλή” στο Π.Ν- Δηλώσεις ΠτΔ και ΥΕΘΑ: “Ειρήνη και κυριαρχία στο Αιγαίο”