Στο 41ο Rally Κένταυρος στο Πήλιο βοήθησε και φέτος η Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων Μαγνησίας με εθελοντές κι εθελόντριες διασώστες, για την ασφάλεια των διαδρομών και την υγειονομική κάλυψη. Μάλιστα, τιμήθηκε με ειδική πλακέτα.
Νίκος Βητσόπουλος
Στο 41ο Rally Κένταυρος στο Πήλιο βοήθησε και φέτος η Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων Μαγνησίας με εθελοντές κι εθελόντριες διασώστες, για την ασφάλεια των διαδρομών και την υγειονομική κάλυψη. Μάλιστα, τιμήθηκε με ειδική πλακέτα.
Νίκος Βητσόπουλος