Το Γυμνάσιο Ιωλκού, το Δημοτικό Σχολείο Ιωλκού, το Πολιτιστικό Κέντρο Ιωλκού και οι Σύλλογοι Γονέων και Κηδεμόνων των σχολείων οργανώνουν επιμόρφωση πάνω στις πρώτες βοήθειες και την ΚΑΡΠΑ με την στήριξη των εκπαιδευτών της Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης την Τετάρτη 24 Απριλίου στις 18:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Γυμνασίου Ιωλκού.
Μαθαίνουν για την ΚΑΡΠΑ μαθητές και γονείς
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Αποστολάκη: Οι κυβερνητικές ρυθμίσεις διευκολύνουν την παρανομία και τη συγκάλυψη στο...
«Επιβεβαιώθηκε για μία ακόμη φορά ότι η κυβέρνηση νομοθετεί με τρόπο αδιαφανή, προφανώς με γνώμονα την εξυπηρέτηση συγκεκριμένων συμφερόντων, θέτοντας το δημόσιο συμφέρον στο περιθώριο»,...