Στον Βόλο θα βρεθεί τις επόμενες ημέρες ο υποψήφιος ευρωβουλευτής με τη Νέα Δημοκρατία, Δημήτρης Τσιόδρας.
Ο δημοσιογράφος, συγγραφέας και διευθυντής του Γραφείου Τύπου του Πρωθυπουργού κ. Δημήτρης Τσιόδρας θα επισκεφθεί την πρωτεύουσα της Μαγνησίας το Σάββατο, όπου θα έχει συνάντηση με φίλους του κόμματος και στελέχη της ΔΕΕΠ Μαγνησίας.
Το απόγευμα της ίδιας ημέρας και ειδικότερα στις 19:30 θα έχει ανοικτή συγκέντρωση στο καφέ Duomo (Γκλαβάνη & Κονταράτου).