Στη Γ’ Εθνική θα αγωνίζεται τη νέα χρονιά ο Παναθηναϊκός Β΄, καθώς η δεύτερη ομάδα του τριφυλλιού υποβιβάστηκε και μαθηματικά από τη Super League 2, μετά την ήττα του με 2-0 σκορ από την Παναχαϊκή.

Από εκεί και πέρα νίκη γοήτρου με 3-1 επί του Γιούχτα πέτυχε ο -επίσης υποβιβασμένος- Ολυμπιακός Β΄ στο Ρέντη, σε αναμέτρηση για την 9η αγωνιστική των Play Out, στον Β΄ όμιλο της Super League 2.

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής των Play Out του Β΄ Ομίλου του πρωταθλήματος της Super League 2:

Μοιρασιά στο «Σεραφείδειο»

Ισόπαλη 1-1 ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση της ΑΕΚ Β΄ με τη Νίκη Βόλου στο «Σεραφείδειο», με την οποία έπεσε η αυλαία της 9ης αγωνιστικής των Play Off στον Α΄ όμιλο της Super League 2. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 9ο λεπτό με τον Πέττα, για να ισοφαρίσει η Ενωση στο 31΄ με τον Τιεϊ

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής των Play Off και Play Out του Α΄ Ομίλου του πρωταθλήματος της Super League 2:

6. Αιολικός 15

Προηγούμενο άρθροΗ Μέριλ Στριπ αποκαλύπτει την αγαπημένη ερωτική σκηνή στην καριέρα της
Επόμενο άρθρο«Ο μπαμπάς σκότωσε τη μαμά» – Συγκλονίζουν οι λεπτομέρειες για τη γυναικοκτονία στο Μενίδι