Πέθανε σε ηλικία 75 ετών η Αικατερίνη Καλιγέρη. Η κηδεία της θα τελεστεί σήμερα Σάββατο 1 Ιουνίου, στις 5 το απόγευμα, στον ιερό ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρος Βόλου.
Αφησε πίσω τον σύζυγό της Ιωάννη, τα παιδιά της Σοφία – Τηλέμαχο, Μαρία – Λάμπρο, τα εγγόνια της Θωμά, Φανή, Αικατερίνη, τα αδέλφια της Θεοδώρα-Αθανάσιο, ανίψια κι άλλους συγγενείς.
Παράκληση της οικογένειας είναι, αντί στεφάνων να δοθούν χρήματα στο Σουρλίγκειο Ίδρυμα ( Γηροκομείο Καναλιών). Τηλ. Επικοινωνίας : 6973 000 755.
ΦΩΤΟ: ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ
Νίκος Βητσόπουλος