Μπορεί να κοντεύουμε τη συμπλήρωση ενός έτους από την κακοκαιρία «Daniel» που έπληξε την πόλη του Βόλου, αφήνοντας πίσω τις εκτεταμένες ζημιές τις οποίες παρατηρεί κανείς ακόμη και σήμερα, αλλά η αλήθεια είναι πως το πρόγραμμα αποκατάστασης συνεχίζεται με αργούς ρυθμούς.
Αρκεί κανείς να ρίξει μια ματιά στις γραμμές του ΟΣΕ για να καταλάβει σε ποιο στάδιο βρίσκεται η επιδιόρθωσή τους.
Αβέβαιο παραμένει το πότε θα ολοκληρωθούν οι απαραίτητες εργασίες, ώστε να επανεκκινήσουν τα δρομολόγια του ΟΣΕ.
Δείτε εικόνες: