Ο Αίας Σούρπης θριάμβευσε επί του Τοξότη Βόλου με 4-1 για το τοπικό ερασιτεχνικό πρωτάθλημα της Μαγνησίας και τα επινίκια γιορτάστηκαν το βράδυ του Σαββάτου στο κέντρο….”Μαύρος Γάτος”, για να δείξουν οι παράγοντες της ομάδας ότι δεν είναι….προληπτικοί. Εκεί, μαζί με το ωραίο δείπνο, έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα, ευχόμενοι καλή υγεία και πάντα επιτυχίες στο σύλλογο.
Φωτογράφος ο Τζώρτζης Τσάτσος, μέλος του τεχνικού επιτελείου του Αίαντα.
Νίκος Βητσόπουλος